Yalçın Topçu: “Dedelerimizin Devrini Yakalamalıyız”Kazakistan’ın Başkenti Astana’da düzenlenecek olan Astana Türk Filmleri Haftası basın lansmanı Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu ve AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu’nun katıldığı toplantı ile gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu ile AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu'nun katıldığı Astana Türk Filmleri Haftası basın lansmanı toplantısı  düzenlendi. Kültür ve Turizm Bakanlığı desteği ile düzenlenen etkinlikte konuşan Yalçın Topçu, Türkiye'de her türlü terörü sileceklerini ifade etti.  

Nazarbayev Büyük Bir Lider

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın destekleri ile Yerli Düşünce Derneği tarafından düzenlenen etkinliğin tanıtım toplantısında konuşan Yalçın Topçu, “Ata yurdumuz Kazakistan’ın 25. bağımsızlık yılını kutluyorum. Türk Dünyasının bilge lideri Nursultan Nazarbayev’in önemli bir eseri var. Adı “Tarihin Akışında”… Bilge Lider, orada Türk kültürünün büyüklüğünü ve Türklerin dünya tarihindeki yerini anlatıyor ve Türklerin dünya tarihindeki önemini kuvvetle vurguluyor. Bunu da  tarihi notlar ve hakikatlerle kanıtlıyor. Bu eseri sadece Kazakistan ve Türkiye değil tüm Türk coğrafyasının okuması anlaması gerekir.” diye konuştu. 


Haberin devamı için lütfen tıklayın


Facebook
Twitter
  • BİZE ULAŞIN

  • Mustafa Kemal Mah. 2128. Sok. No: 13/3 Çankaya / Ankara

  • 0312 285 71 71

  • 0312 285 71 72

  • yerlidusuncedernegi06@gmail.com

www.teknovizyon.net/
YukariCik